Investičné apartmány s 10-ročnou návratnosťou už od 106.000,- EUR

Sme licencovaný partner spoločnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., ktorá je distribútorom exkluzívnych projektov v Poľsku.

STABILNÁ INVESTÍCIA

Správna poloha a dostupnosť služieb sú vždy najvyššou prioritou pri výbere investičnej nehnuteľnosti. Apartmánový komplex Laguna Beskidów je navrhnutý nielen ako bezpečná investícia, ale aj ako miesto, kam sa vy a vaša rodina budete radi vracať na letnú a zimnú dovolenku. Každá veková skupina tu nájde presne to správne miesto, ktoré uspokojí ich celoročné dovolenkové očakávania.

Laguna Beskidów je jedinečný investičný projekt, v ktorom investori dosiahnu pravidelné zhodnotenie až 12,5 % p.a. Istotu pasívneho príjmu zabezpečuje vlastný tím skúsených profesionálov developera prostredníctvom najmodernejšieho softvéru. Vzhľadom na ideálnu okolitú prírodu jazera a hôr očakávame celoročne vysokú obsadenosť. Tento projekt je prvý a zároveň posledný svojho druhu a veľkosti v tejto lokalite, preto možno očakávať vysoký rast hodnoty nehnuteľnosti minimálne o 8 % ročne. Vzhľadom na vysokú návratnosť investície je možné projekt financovať hypotekárnym úverom (americká hypotéka), pričom príjem z prenájmu pokryje splátky hypotéky aj v dnešnej dobe vysokých úrokových sadzieb.

Očakávaný rast hodnoty v čase
1 %
Priemerný ročný príjem
1 %
Vlastníctvo poskytuje plnú istotu
1 %

Nechcete si kúpiť celý apartmán? Poďte sa podieľať!

Táto možnosť je určená pre investorov, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nechcú alebo nemôžu kúpiť celý byt. Pri vytváraní tejto možnosti sme kládli dôraz na maximálnu mieru bezpečnosti na strane klienta ruka v ruke s úplnou transparentnosťou. Preto každý náš investor môže očakávať nielen ručiteľské vyhlásenie, ale aj priame záložné právo na nehnuteľnosť zapísané v katastri nehnuteľností. Konzervativizmus nie je vykúpený nedostatočnou výkonnosťou. Práve naopak. Investori môžu očakávať zhodnotenie, ktoré ochráni finančné prostriedky počas vysokej miery inflácie v krajine.

Investori majú možnosť navštíviť jeden z našich investičných apartmánov 2-krát ročne úplne ZADARMO. Jeden termín počas letných a druhý počas zimných prázdnin na obdobie troch dní. Bezpečná investícia, ktorú s nami zažijete.

7,5 %

ročné zhodnotenie

2 x ročne

na dovolenke

100 %

poistenie nehnuteľností

JEDINEČNÁ POLOHA

Apartmány Laguna Beskidów sa nachádzajú pri pôvabnom jazere Żywieckie a približne 20 minút od mesta Bielsko-Biała. Mesto si pre svoju krásnu architektúru vyslúžilo prezývku „Malá Viedeň“. Je hlavným mestom kultúry tohto regiónu. Jedinečné pamiatky a reštaurácie s atmosférou potešia milovníkov regionálnej kuchyne.

Żywiec je ešte bližšie, len 10 minút od Laguny Beskidów. Mesto sa spája najmä s pivom, ale ponúka oveľa viac. Nájdete tu stredoveký trh, zámocký a parkový komplex, múzeá a každoročnú koncertnú prehliadku Meskie Granie.

Milovníci zimných športov by nemali vynechať mesto Szczyrk, ktoré sa nachádza 15 minút jazdy autom. Mesto je známe ako zimné hlavné mesto Poľska.

INTERIÉR ŠITÝ NA MIERU

V Poľsku je spôsob dokončovacích prác pri developerských projektoch iný ako Čechách či na Slovensku. Cena bytu je vždy bez dokončovacích prác, ktoré si klient prispôsobuje na mieru. AKCIA! V cene bytu je zahrnuté podlahové kúrenie a rozvody pre inteligentnú klimatizáciu kompletne v hodnote 6155 €.  

 Každý balík interiérových dokončovacích prác zahŕňa:

  • dokončenú kúpeľňu (umývadlo, WC, vaňa, sprcha, batéria)
  • podlahy (dlaždice, drevo, panely) a soklové lišty
  • omietky a prémiové farby
  • inštaláciu svietidiel, zásuviek a vypínačov
  • náklady na dodávku a prepravu materiálu
  • záruku kvality remeselného spracovania
  • garanciu termínu dokončenia

Presvedčte sa sami

Porovnaj ponuky

Porovnať