Naše referencie

Naše úspechy a spokojní klienti...

Google recenzie

Najnovšie recenzie na našej google stránke

Vaše referencie

Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá.

Ďakujem za spoluprácu a oceňujem profesionálny prístup agentúry Reality AVILA. Spoluprácu s touto agentúrou odporúčam každému, kto potrebuje využiť ich ponúkané služby v oblasti nehnuteľností.
od Miroslav B.
Výborný prístup p. Bednárika, ku klientovi. Rýchle dohodnutie obhliadky, fungoval ako "mediator medzi predávajúcim a kupujúcim."príjemná komunikácia, win-win strategy.
od Katarína F.
Spokojny so službami realitnej kancelárie, profesionálne jednanie v každom smere. Ďakujem za pomoc pri kupe pozemku.
od Marian J.
Realitny makler p. Bednarik s nami jednal na najvyssej profesionalnej urovni. Cely proces kupy prebehol bez problemov a vo velmi kratkom case. Dakujeme za pristup, ochotu a starostlivost
od Tatiana M.
Velka spokojnost s predajom nasej chatky. Obzvlast si cenime profesionalny pristup pana Ing.Bednarika k predaju.
od Miloslava B.
Srdečne ďakujeme pánovi Alexandrovi Bednárikovi za veľmi seriózny a vysoko profesionálny prístup pri predaji nášho pozemku. So všetkými službami sme boli maximálne spokojní. Veľmi si ceníme jeho ľudské, ochotné a spoľahlivé jednanie. Získali ste si našu úplnú dôveru. Prajeme Vášmu tímu veľa zdravia a pracovných úspechov. Vašu realitnú kanceláriu vrelo odporúčame všetkým. Silvia S.
od Silvia S.
Bol som spokojný. Nemám čo vytknúť 🙂
od Juraj Schmidt
Spokojnosť, malý problém bol promptne vyriešený, takže všetko OK.?
od Zuzana Samekova
Bola som velmi spokojna hned po obhliadke mi bol byt zarezervovany az po vybavenie hypoteky.Vsetko prebehlo rychlo a pre mna bez zbytocnych behaciek az po odovzdanie klucov. Dakujem odporucam
od Renata Robekova
Boli sme veľmi spokojní s prácou makléra pána Bednárika.Jeho prístup je veľmi profesionálny.Nadmieru spokojný určite odporúčame služby makléra.
od Daša
Perfektná práca p. Vicenu, ochota kedykoľvek informovať o priebehu predaja bytu, profesionálny prístup tak po pracovnej, ale i ľudskej stránke. Ďakujem.
od Psotný Milan
Pri kupe bytu som spolupracovala s panom Vicenom.Jeho komunikacia bola vyborna.Vzdy som bola o vsetkom informovana.Cela kupa nehnutelnosti prebehla rychlo a bez akychkolvek problemov za co by som sa rada podakovala?
od Zuzana Dzuráková

Odoslať referenciu

Ak ste boli s našou prácou spokojní, budeme vám vďační za odozvu.

Porovnaj ponuky

Porovnať