MODERNÝ DIZAJN A NADČASOVÉ PRVKY. BÝVAJTE IBA HODINU OD BRATISLAVY. BYTY LUBINA.

Dispozícia bytov

Byty sú dispozične navrhnuté tak, aby sme dokázali uspokojiť i tých najnáročnejších klientov. V bytovom dome nájdete 1. izbové, 2. izbové byty a 3.izbové byty.Byty sú k dispozícií v stave holobytu, v prípade záujmu a dohody nie je problém byt dokončiť do stavu štandardu. V prípade akýchkoľvek bližšich informácií nás neváhajte kontaktovať.

Bytový dom

Bytový dom ponúka celkovo 4 podlažia pričom na prvom podzemnom podlaží sú navrhnuté 2 dvojizbové byty a spoločné priestory. Súčasťou spoločných priestorov je bicykláreň, kočíkáreň a technická miestnosť.

1
Bytov
10 1 m2
bývania
1
Podlažia

Lokalita

Obec Lubina sa nachádza blízko okresného mesta Nové Mesto nad Váhom a v blízkosti mesta Stará Turá s dobrým napojením na diaľnicu D1. V okolí obce sa nachádza veľa zaujímavostí, turistických a cykloturistických chodníkov, hradov a rekreačných stredísk. V okolí môžete nájsť taktiež rekreačnú oblasť Zelená Voda, Hrad Beckov, BikePark Kálnica či taktiež Čachtický hrad, minfarmu priamo v tesnej blízkosti alebo neďaleké kúpeľné mesto Piešťany.

Moderný dizajn, prostredie

V rámci výstavby bytového domu používame vybrané kvalitné materiály, dbáme na modernosť a nadčasovosť dizajnu a architektúry tak aby ste sa vo vašom novom byte cítili doma. Umiestnenie bytového domu v príjemnom prostredí zelene v obci Lubina dodáva bývaniu nový rozmer. Vyberte si z našej ponuky bytov ten, ktorý vytvorí pre vás a vašu rodinu nový domov. 

Presvedčte sa sami

Porovnaj ponuky

Porovnať